گروه تحقیقاتی ادریس ناصری

از کجا اقدام کنم ؟

دوستان زیادی پرسیده اند:

“من به تازگی عضو این خانواده شدم، از کجای سایت شروع کنم؟ نخستین قدم چیست؟”

خبر خوب این است که همین حالا نخستین قدم را برداشته‌ای. زیرا اگر الان اینجا هستی و این جملات را می‌خوانی، حضورت در میان جمع این خانواده، پاسخ جهان به درخواست‌هایی است که برای داشتن زندگی بهتر، داشته‌ای! و این اصلاً اتفاقی نیست.

دومین قدم این است که باید “با کیفیت زندگی کردن” بی نهایت برایت مهم باشد. زیرا شرایط کنونی زندگی‌ات اصلاً مهم نیست، بلکه مهم آن است که می خواهی زندگی ات چگونه باشد؟… چه وضیت مالی‌ای داشته باشی… چه روابطی را تجربه کنی… چقدر رفاه و آزادی مالی می‌خواهی تا بتوانی همان کاری را انجام دهی که دوست داری

ممکن است همین حالا، ذهنت با نجواهای همیشگی‌اش فریاد بزند:

برای تو ممکن نیست … تو حتی در پرداخت اجاره خانه ات هم مانده ای، چه برسد به استقلال مالی! … یا فردی که دوستش داری، از همه لحاظ از تو برتر است

و نزدیک است حق را به آن نجواهای شیطانی داده و باور کنی:

الان با اینهمه بدهی، ممکن نیست

الان که طلاق گرفته‌ام، دیگر ممکن نیست

الان که بیمار هستم، دیگر ممکن نیست

الان که مسئولیت یک خانواده به دوشم است، الان که ورشکسته شده‌ام، الان که رکورد است و هزاران دلیلی که ذهنت می‌تواند بیاورد تا بپذیری که هیچ کنترلی بر اوضاع زندگی‌ات نداری!!!

اما قانون جهان این است که: قدرت کنترل اتفاقات زندگی‌ات، تماماً در اختیار توست!

همین چند سال پیش فقط یک راننده تاکسی بودم که بزرگترین دغدغه زندگی‌اش، جابه جایی مسافرهای بیشتر و بزرگ‌ترین خوشحالی‌اش دیدن آدمهایی بود که کنار خیابان منتظر تاکسی‌اند!

هر روز با همین نجواهای آشنا از خواب بیدار و با همین نجواها به خواب می‌رفت. اما وقتی همین راننده تاکسی، متوجه قوانین حاکم بر جهان هستی شده و درک می‌کند خداوند جهان را به گونه‌ای طراحی کرده که به فرکانس‌های او واکنش نشان دهد و به یقین می‌رسد که تمام اتفاقات زندگی‌اش را خودش با فرکانس‌ها و باورهایش رقم زده،

خودش با فرکانس‌هایش انتخاب کرده که فقط یک راننده تاکسی باشد که بزرگترین نگرانی زندگی‌اش، جور کردن اجاره خانه آخر ماه یا خلاص شدن از تعمیرات همیشگی این پیکان دنده آرژآنتینی لعنتی است و… ، گویی از یک خواب طولانی بیدار و تصمیم می‌گیرد تا انتخاب‌های دیگری از این جهان مملو از فراوانی برای زندگی‌اش داشته باشد.

و این انتخابی است که شما هم می‌توانی داشته باشی بدون اینکه وضعیت و شرایط کنونی‌ات، ذره‌ای اهمیت داشته باشد.

کافی است تو نیز مانند من و هزاران نفری که با کمک دوره‌های آموزشی من، تحولی اساسی در زندگی‌شان بوجود آورده‌اند، ذهنت را خاموش و پاهایت را دقیقاً روی ردّ پاهایی بگذاری که من در این مسیر بر جای گذاشته‌ام.

هدف من از تهیه دوره‌هایی مثل روانشناسی خلق ثروت۱ و ۲ ، راز رمز های ناگفته ی فکر من،دوره ی راز خلق ثروت من و … باقی گذاشتن ردِّ پاهایی برای افرادی است که با تمام وجودشان می‌خواهند این مسیر را بروند تا به حدی از آزادی مالی برسند که بتوانند در هر جای دنیا که دوست دارند، زندگی کنند. کاری را که به آن علاقه دارند، انجام دهند و در یک کلام خوشبختی و آرامش را نه تنها در حوزه مالی، بلکه تمام جنبه‌های زندگی‌شان، از روابط عاشقانه، سلامتی و… تجربه کنند.

زیرا من فقط با بکار بردن همین قوانین و آموزش ها، اکنون به لطف خدای مهربان در یکی از زیباترین و شگفت انگیز ترین مکان‌های دنیا در کمال رفاه مالی و سلامتی هستم، زیباترین روابط عاشقانه در جهان را تجربه می‌کنم، پاکترین آب و هوا را تنفس می‌کنم، سالم‌ترین مواد غذایی را مصرف می‌کنم و زمان کافی برای استفاده از تمام نعمت‌هایی دارم که خداوند به خاطر تغییر باورهایم و هماهنگ شدنم با قوانینش به من داده است… این برای شما هم ممکن می شود، اگر تصمیم بگیری خودت را با آن قوانین هماهنگ کنی

تمام آموزش‌هایی که در هر کدام از دوره‌ها آمده، بر پایه همین قوانین است که به سادگی به شما این نوید را می‌دهد که:

می‌توانی تنها با تغییر باورها و فرکانس‌ها و کنترل ذهن و کانون توجه ات، به هر آنچه که می‌خواهی برسی. زیرا برنامه خداوند این است که به هر آنچه که در ذهنت و با فرکانس‌هایت می‌سازی، شکل بدهد. حال چیزی که می‌سازی، ثروت باشد یا بدهی! رابطه عاشقانه باشد یا درگیری و مشاجره! سلامتی باشد یا بیماری
درهر صورت هر چه بسازی، خداوند همان را شکل می‌دهد و به قول خودش که در قرآن می‌گوید:
کُلاًّ نُمِدُّ هؤُلاءِ وَ هَؤُلاءِ مِنْ عَطاءِ رَبِّکَ وَ ما کانَ عَطاءُ رَبِّکَ مَحْظُوراً
و هر یک از این دو گروه را به عطاى پروردگارت کمک خواهیم داد و هرگز کسى از عطاى پروردگارت محروم نخواهد بود
پس خیلی مهم است چه باورهایی درباره هر جنبه‌ای از زندگی‌ات داری، زیرا فرکانس شما حاصل باورهای شماست و خداوند جهان را مأمور کرده تا آن فرکانس‌ها را تبدیل به اتفاقاتی در زندگی‌ات نماید. اگر می‌خواهی نتیجه تغییر کند، باید فرکانس تغییر کند و اگر می‌خواهید فرکانس تغییر کند، باید باور تغییر کند.

تمام آموزش های من، بر اساس این قانون بدون تغییر، به گونه‌ای طراحی شده تا به شما یاد بدهد که چگونه فرکانس خواسته‌ات را در آن جنبه از زندگی ارسال نمایی.

اگر سوالت این است که از کدام دوره شروع کنم، به زندگی‌ات نگاه کن و اولویت‌هایت را مشخص کن:

اگر مهم‌ترین خواسته زندگی‌ات، رسیدن به استقلال مالی است، واقعاً هیچ راهی سریعتر، ساده‌تر و هیچ ابزاری کاربردی‌تر و ارزان‌تر و ثمر بخش تر از دوره روانشناسی خلق ثروت ۱برای تغییر اوضاع مالی‌تان و رسیدن به استقلال مالی وجود ندارد.

فضای صمیمی و دوستانه این کارگاه، فرصتی را ایجاد کرد تا با فراغ بال بیشتر، بتوانم مسائل بسیار اساسی‌تری را درباره ثروت بررسی نمایم.

اگر اکنون مهم‌ترین موضوع زندگی‌ات، سر و سامان بخشیدن به روابط ات است، پشنهاد می‌کنم قبل از هر تصمیمی برای روابط ات، ۳ ماه از زندگی‌ات را صرف آموزش خود با دوره عشق و مودت در روابط نما

زیرا خیلی تفاوت دارد که پس از آگاهی‌های این دوره و باورهایی که در این دوره درباره روابط ساخته‌ای، بخواهی درباره روابط ات تصمیمی بگیری یا قبل از آن

تفاوت دقیقاً، تفاوت میان “بودن در رابطه‌ای توام با عشق” با “بودن در روابطی مملو از تشنج، دعوا، کشمکش و عدم آرامش” است.

اگر نمی‌دانی هدف، علاقه و رسالت زندگی‌ات چیست، یا اینکه هدفت را می‌شناسی اما نمی‌دانی باید از کجا شروع کنی و چگونه اولین قدم را برداری!

اگر هدفهای متفاوتی را در زندگی شروع کردی که هیچکدام را به انتها نرسانده‌ای!

اگر هر بار فردی موفقی را دیدی، تصمیم گرفتی تو هم با انجام همان کاری که او انجام داده، موفق شوی و سریع با ذوق و شوق همان کار را شروع اما بعد به این وضوح رسیدی که اصلاً علاقه‌ای به آن نداشته‌ای!

اگر هیچ ایده یا برنامه‌ای برای اجرای تصمیمات ات نداری و به احساس ناتوانی از رسیدن به هدف ات رسیده‌ای! یعنی هنوز در مدار اهدافت نیستی. یعنی نیاز به ساختن باورهای قدرتمند کننده‌ای داری تا تو را در مدار اهدافت قرار دهد تا بتوانی با ایده‌ها، راهکارها، شرایط و افرادی روبرو شوی که موجب تحقق اهدافت می‌شوند. پس بهترین پیشنهاد من، استفاده از دوره راهنمای عملی دستیابی به رویاها است.

اگر جرأت برقراری ارتباط با آدمهایی که دوست داری را نداری! اگر از چهره‌ات و آنچه که هستی، راضی نیستی و به راه‌های متعددی از جراحی زیبایی تا هر روش دیگر، تا تغییری در ظاهرت ایجاد کنی! اگر قدرت نه گفتن به خواسته‌های نامعقول دیگران را نداری ، اگر همواره برای هر کاری منتظر تأیید دیگران هستی و مرتباً برای جلب توجه دیگران کارهای عجیب و غریب می‌کنی، اگر فکر می‌کنی آدم محبوبی نیستی یا احساس لیاقت داشتن یک زندگی خوب، تحصیل در دانشگاه خوب، زندگی در بهترین کشور دنیا، داشتن مجلل‌ترین خودروهای دنیا، داشتن بهترین همسر دنیا و … نداری، اگر وقتی به این نوع زندگی فکر می‌کنی، فرسنگ فاصله میان خودت و آن آروزها احساس می‌کنی،

این‌ها همه نشانه‌هایی است که می‌گوید باید پایه‌های عزت نفس ات را از نو بچینی.

دوره عزت نفس به شما یاد می‌دهد تا بتوانی فارغ از اشتباهات و خطاهای گذشته‌ات، خودت را ببخشی و دوست داشته باشی و هرگز در احساس گناه نمانی، خودت را باور و شخصیتی پولادین از خود بسازی که قادر است به چالش‌های جدید زندگی‌اش روبرو شود و قدم‌های بزرگی بردارد.

هربار که آموزش‌های هر کدام از این دوره‌ها را گوش می‌دهی، هر بار که تمریناتشان را انجام می‌دهی، باورهای قدرتمند کننده تر و ثروت آفرین را در ذهن ات ایجاد می‌کنی، مقاومت ات درباره ثروت، روابط، سلامتی، عزت نفس و رؤیایی که داشتنش حق شماست، کمتر می‌شود و این یعنی فرکانس بهتری ارسال کرده‌ای و قطعاً باید نتایج بهتری وارد زندگی‌ات شود. زیرا این تمام برنامه خدا برای شماست.